سامانه مدیریت جلسات

سامانه جامع مدیریت جلسات پدیدار، دارای تمامی فرآیندهای اطلاعاتی و مدیریتی جلسات و متناسب با روال اداری کشور، تحت وب و با امکان شرکت در جلسات از هر مکانی می باشد. کاربران با استفاده از این سامانه به برنامه ریزی، اطلاع رسانی، پیگیری و مدیریت جلسات میپردازند. در این سامانه علاوه بر امکان حضور در جلسات بصورت ویدئو کنفرانس، کلیه مراحل یک جلسه را نیز از برنامه ریزی اولیه تا ثبت و پیگیری مصوبه ها و بایگانی جلسات به صورت سیستمی و مدون ثبت، ذخیره سازی و مدیریت مینماید.

بهترین روش مدیریت جلسات چگونه است؟ معمولا، در سازمانهایی که جلسات بصورت هدفمند برگزار می شوند، فرد یا افرادی مسئولیت برگزاری و هماهنگی این جلسات را بر عهده دارند. ولی از آنجا که این افراد، این وظیفه را در کنار سایر وظایف خود بر عهده دارند، غالباً این امر برای آنها با مشکلاتی همراه بوده و وقت زیادی از این افراد صرف انجام امور مربوط به جلسه میشود.

ساده ترین روش مدیریت مصوبات و پیگیری های آن چگونه است؟ معمولا، در جلسات برگزار شده، مصوباتی تصویب می شود که نیاز به پیگیری و اجرا دارد و پس از اجرا نتیجه به اطلاع تاییدکنندگان مصوبه برسد. ولی از آنجایی که این مصویات بصورت کاغذی و دستی و غیرمتمرکز هستند، مشکلاتی در نحوه اجرا مصوبه همراه می شود و وقت زیادی را از پیگیری کنندگان جلسه می گیرد. استفاده از یک سامانه نرم افزاری که به صورت کاربردی، تمامی مراحل یک جلسه، از هماهنگیهای قبل از تشکیل جلسه تا پیگیریهای نتایج جلسه و ارائه گزارشات مربوطه را در برداشته و مکانیزه نماید، میتواند نقش ارزنده ای در تسهیل مدیریت جلسات داشته باشد.

از مهمترین ویژگیهای این سامانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- امکان تعریف و مدیریت همزمان چندین جلسه
- امکان ثبت و تعیین دبیر، مدیر، اعضاء و مدعوین جلسه
- امکان تعریف کارگروه و گروه های تخصصی ذیل کارگروه
- امکان اطلاع رسانی به مسئولین دفاتر افراد درخصوص برنامه جلسات فرد
- امکان تعریف شرح وظایف برای هر کارگروهها و گروههای تخصصی
- امکان تعریف دستورات جلسه به تفکیک برای هر کارگروه و یا گروه تخصصی و یا جلسه
- امکان ارسال دستورات جلسه برای دبیر و رئیس جلسه
- امکان انجام نظر خواهی دبیر جلسه از پیشنهاد دهندگان دستورات جلسه و اخذ تاییدیه دستور جلسه از رئیس جلسه
- چک کردن کاملا خودکار تقویم کاری اعضا و نمایش تداخالت زمانی و هشدار در زمان ثبت جلسه
- چک کردن کاملا خودکار تقویم سالن برگزاری جلسه بابت رزرو و نمایش تداخالت زمانی
- تولید و ارسال اتوماتیک فرم های دعوتنامه برای کلیه اعضاء جلسه
- امکان اعمال تنظیمات اطلاع رسانی و یاددآوری از طریق اس ام اس و ایمیل به مخاطبین جلسه
- امکان لغو جلسه و اطلاع رسانی به اعضا به صورت کاملا خودکار از طریق ایمیل و اس ام اس
- امکان ثبت و اسکن انواع فایل های ضمیمه مربوط به جلسه
- تولید و ارجاع صورتجلسه به صورت اتوماتیک در صورت نهایی شدن جلسه
- ثبت مصوبات جلسه و تعیین افراد مجری و مهلت انجام آن ها
- ارسال مصوبات برای مجریان تعیین شده هر فعالیت
- امکان تعریف چندین اقدام کننده برای هر مصوبه
- ارسال اقدامات به اقدام کنندگان تعیین شده به صورت اتوماتیک
- قابلیت پیگیری اقدامات ارسالی به اقدام کنندگان توسط مجری مصوبه و دبیر جلسه
- قابلیت پیگیری وضعیت مصوبه از مجری آن توسط دبیر جلسه
- امکان رویت روند پیشرفت یک فعالیت تعیین شده
- امکان نمایش مصوبات معوقه به تفکیک کارگروه و گروه تخصصی در زمان تشکیل جلسه جدید
- امکان دریافت گزارش از وضعیت پیشرفت مصوبات
- ایجاد لیست پیگیری های اقدامات مصوب شده در جلسات
- ایجاد گزارشات کامل و کاربردی از تمامی مراحل اجرای مصوبات


توانمندی‌های پدیدار


سامانه پردازان پدیدار
توسعه و مهندسی نرم‌افزار

گروه سامانه پردازان پدیدار از ابتدای شروع فعالیت، تمرکز بر روی تولید و توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری یکپارچه، سامانه‌های مدیریت دانش و پژوهش، مدیریت و کنترل پروژه ، سامانه‌های نظام پیشنهادات، مدیریت جلسات، مدیریت آزمونها، مدیریت همایشها و کنفرانسها، سامانه های فرآیند ساز و ... را در دستور کار خود قرار داده و با عنایت به الطاف حضرت حق در این زمینه موفق بوده است. اهم فعالیتهای این شرکت در حوزه توسعه و مهندسی نرم افزار در سرفصلهای ذیل می باشد:
• طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌های داده کاوی (Data mining)
• تجزیه و تحلیل، طراحی و پیاده سازی سامانه‌های نرم‌افزاری یکپارچه، سرویس گرا و تحت وب با استفاده از آخرین متدهای کدنویسی
• طراحی، پیاده‌سازی و توسعه سامانه‌های جامع اطلاعات مدیریت و پشتیبان تصمیم گیری با استفاده از موتورهای گرافیکی تحلیل
• طراحی،پیاده سازی و توسعه سامانه‌های معماری اطلاعاتی سازمانی با استفاده از به روزترین روشهای تدوین استراتژی‌های سازمانی
• تحلیل، طراحی و تولید انواع نرم‌افزارهای کاربردی مطابق با نیاز مشتری و استفاده از سامانه فزآیند ساز پدیدار جهت رسیدن به سامانه نرم افزاری منعطف و پویا
• تحلیل، طراحی و تولید پورتال‌های سازمانی جهت کاربرد در مراکز مختلف و ارائه روشهای اصولی جهت بالابردن تعداد بازدید کنندگان و استفاده از تکنیک های سئو برای بالا بردن امتیاز سایت در موتورهای جستجوی گوگل
سامانه پردازان پدیدار

طراحی سامانه‌های یکپارچه

گروه سامانه پردازان پدیدار با توجه به تجارب خود در پیاده‌سازی سامانه‌های یکپارچه و مبتنی بر وب در سازمانها و دانشگاههای مطرح کشور و وجود زیرساخت‌ها، سامانه‌های مدیریت فرآیند و فرآیندسازها و سامانه‌های نرم‌افزاری یکپارچه متناسب با نیازهای سازمانهای کشور راهکارهای متعددی جهت پیاده‌سازی سامانه‌های یکپارچه را در نظر دارد. هم اکنون سامانه یکپارچه مدیریت الکترونیکی(سیما) در دانشگاه‌ها و سازمانهای بزرگ کشور در حال بهره‌برداری است.

فناوری اطلاعات و ارتباطات

شرکت سامانه پردازان پدیدار در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت دارای تجارب و راهکاری ارزنده‌ای است. در این خصوص می‌توان به طراحی و پیاده سازی مراکز داده و سرورفارم، طراحی و پیاده‌سازی استانداردهای امنیت اطلاعات، طراحی و پیاده‌سازی الگوریتم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری رمزنگاری و رمزگشایی و ارائه راهکارهای متفاوت امنیت اطلاعات در شبکه های رایانه‌ای اشاره نمود.


brand

موتورهای گزارش ساز

موتورهای گزارش ساز متنی و گرافیکی پدیدار با استفاده از تکنولوژی وب سروی قابل اتصال به تمامی سامانه های موجود در سازمانهای دولتی و خصوصی بوده و قابلیت بسیاری در زمینه های تصمیم سازی برای مدیران و ایجاد سامانه های پشتیبان تصمیم گیری برقرار می سازد. قابلیت ترسیم هرگونه نمودارهای گرافیکی در ابعاد مختلف فراهم است و خروجی تمامی گزارشات متنی قابل تبدیل به فایلهای اکسل، pdf,png,jpg,doc,docx و سایر فرمتهای کاربردی موجود می باشد. این سامانه قابلیت ایجاد داشبوردهای گرافیکی کاملا حرفه‌ای در دفاتر مدیران ارشد و تصمیم‌گیران سازمانها را داراست.

تیکتینگ و پشتیبانی

سامانه‌های نرم‌افزاری تیکتینگ و پشتیبانی گروه سامانه پردازان پدیدار، همواره آماده پاسخگویی به سئوالات و مشکلات راهبران سیستم‌هاست. این مرکز در لایه های فنی و تخصصی هر محصول، نیازهای کاربران را شناسایی و رفع می‌کند. موارد ارجاعی لایه‌های مختلف در کمترین زمان ممکن با استفاده از سامانه‌های نرم‌افزاری پشتیبانی و با اطلاع‌رسانی نحوه پیشبرد هر مورد به سئوال‌کننده پیگیری می‌شوند. سامانه تیکتینگ پدیدار راهگشای تمامی سازمان‌هایی است که در راستای شفاف سازی و تسریع رویه‌های پاسخگویی به مشکلات و ابهامات ارباب رجوع هستند

misc

مدیریت فرآیندها و فرآیند ساز پدیدار

یکی از اهداف سامانه مدیریت فرآیند کسب و کار پدیدار تحقق ایده تولید سامانه‌های سازمانی بدون کد نویسی است. این امکان سازمانها را قادر می‌سازد که با کمک نیروهای بومی خود اقدام به تولید سامانه‌های اطلاعاتی خود نمایند. گروه سامانه پردازان پدیدار با استفاده از سامانه مدیریت فرآیندهای کسب و کار خود توانسته است به بسیاری از دانشگاهها و سازمانهای کشور در الکترونیکی و مکانیزه نمودن فرآیندهای خود کمک کند.

خرید و فروش سخت‌افزار

گروه سامانه پردازان پدیدار با توجه به نیاز مشتریان خود به تجهیزات سخت‌افزاری متناسب با سامانه‌های ارائه شده، اقدام به ارائه تجهیزات سخت‌افزاری در این زمینه می نماید. هم اکنون سخت افزارهایی نظیر سرورهای HP و سوئیچ های سیسکو از تجهیزات قابل ارائه است. همچنین GSM مودمهای صنعتی در مدلهای تک پورت، چهار پورت، 16 پورت،32 پورت و 64 پورت با برندهای Wavecom,Tatung,Ziemens قابل ارائه است.

با ما پدیدار باشید

info@padidaar.com

تهران : تهران - خیابان پاسداران -گلستان ششم- پلاک 54 - واحد 20 تلفن: 09124733074 و 09121735188 - تلفکس 22767930

اصفهان : اصفهان - شاهین شهر - خیابان نظامی - نبش 5 غربی - ساختمان تجاری اداری امین تلفن: 09133120450 و 09131040960 - تلفکس : 45233666-031

www.padidaar.ir , www.padidaar.com , Email:info@padidaar.com