سامانه پسماند آنلاین

سامانه جامع پسماند آنلاین، اولین و پرمخاطب ترین سامانه جامع مدیریت، جمع آوری و تفکیک از مبداء پسماندهای خشک در کشور می باشد.
شرکت سامانه پردازان پدیدار در راستای حفظ و حمایت از محیط زیست، و آسایش هربیشتر شما شهروندان عزیز، اقدام به ایجاد سامانه ای هوشمند و ساده، جهت تسهیل در امور تفکیک و تحویل پسماند خشک از مبدا نموده است. رسالت این سامانه ایجاد محیط زیستی سالم و زیبا برای شهروندان و ارتقای فرهنگ تفکیک زباله از مبدا می باشد. شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از این اپلیکیشن به طبیعت و محیط خود کمک کنید و دنیایی بهتر برای خود و فرزندانتان بسازید.

هدف اصلی ما در شرکت سامانه پردازان پدیدار حمایت از محیط زیست، بهبود چرخه مدیریت پسماند، حمایت از کودکان زباله گرد و کار، آموزش شهروندان به منظور تفکیک در مبدا و همچنین بهره گیری از ظرفیت تکنولوژی های روز دنیا است. پسماند آنلاین هم اکنون در بسیاری از شهرهای کشور در حال سرویس دهی و خدمات رسانی به حامیان محیط زیست و هموطنان گرامی است. پسماند آنلاین در استانهای اصفهان، تهران، مازندران و در مجموع بیش از 30 شهر کشور فعال و در حال بهره برداری است
تنها راه حفظ محیط زیست از گزند آلاینده‌ها، مدیریت صحیح پسماند از طریق تفکیک و بازیافت است. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، باعث از بین رفتن منابع طبیعی می‌شود. سامانه جامع پسماند آنلاین یک مشارکت جمعی برای تفکیک زباله از مبدا، جمع آوری و ارسال مواد قابل بازیافت به مراکز مربوطه می باشد. با استفاده از وب سایت و یا اپلیکیشن موبایل پسماند آنلاین علاوه بر حفظ محیط زیست می توانید نسبت به دریافت امتیاز، جوایز و هدایای سامانه، در پاکیزگی محیط زیست، حذف زباله گردی،کاهش مصرف منابع و کاهش مصرف انرژی سهیم باشید.

در کشور های توسعه یافته بازیافت به عنوان یک صنعت شناخته می شود و نوع اشتغال ایجاد شده در این بخش علاوه بر حفظ کرامت انسانی از بروز مخاطرات جدی بهداشتی و آلودگی برای شاغلین در این بخش پیشگیری می نماید. هر بازیار با دریافت زباله های تفکیک شده از درب منازل این امکان را پیدا می کند تا علاوه بر جلوگیری از بروز آلودگی ها، چهره شهر شما را زیباتر نماید.
در قرن حاضر به دلیل کم‌توجهی انسان‌ها به محیط‌ زیست و خسارت‌های جبران‌ناپذیر به این میراث مهم و باارزش، کره زمین در حال نابودی است. بی‌توجهی به محیط‌ زیست و اهمیت آن اثرات جبران‌ ناپذیری همچون گرم‌تر شدن زمین، آلودگی هوا، سوراخ شدن لایه ازون، انقراض گونه‌های مختلف گیاهی و جانوری، آب شدن یخ‌های قطبی، آلودگی و کمبود منابع آبی و… را به وجود آورده و نسل‌های آینده را درگیر مشکلات خود خواهد کرد.
ما با هدف حمایت از محیط‌زیست و بهبود چرخه مدیریت پسماند، خدمات خود را در بستر تکنولوژی و فناوری ارائه می‌دهیم. رسالت ما آموزش برای ارتقا فرهنگ جداسازی و تفکیک پسماند خشک از تر در مبدا می‌باشد. ما آماده‌ایم تا با استفاده از لجستیک کار‌آمد به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن اقدام به جمع‌آوری اصولی پسماند خشک شما و انتقال آن‌ها به مراکز فرآوری و بازیافت نماییم.

از مهمترین ویژگیهای این سامانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- امکان تعریف و مدیریت انواع پسماند خشک و تعیین امتیاز بر اساس میزان وزن پسماند تحویلی
- امکان ثبت و مدیریت رانندگان جمع آوری پسماند
- امکان تعریف و تخصیص رانندگان به انواع پسماند قابل دریافت
- امکان تعریف محدوده مجاز فعالیت رانندگان در سطح شهر و دریافت ناتیفیکیشن درخواست جمع آوری پسماند
- امکان انجام نظرسنجی رانندگان جمع آوری پسماند پس از انجام هر درخواست
- امکان تعریف انواع هدایا و جوایز در سامانه و تعیین میزان امتیاز لازم برای هریک
- امکان خرید آنلاین شارژ تلفن همراه در سامانه
- امکان تعریف انواع پسماند و تعیین میزان امتیاز یا هزینه هریک از انواع پسماند
- امکان مدیریت و تعریف بازه زمانی فعالیت سامانه
- امکان تعریف ایستگاههای ثابت جمع آوری پسماند و تعیین امتیازهای تحویل پسماند به ایستگاههای ثابت
- امکان ثبت کاربران ایستگاههای ثابت جمع آوری پسماند خشک
- امکان اعمال تنظیمات اطلاع رسانی و یاددآوری از طریق اس ام اس و ایمیل به مخاطبین سامانه
- امکان لغو درخواست جمع آوری پسماند توسط درخواست دهنده
- امکان انتخاب درخواست ارسال شده توسط هریک از رانندگان مجاز به فعالیت در محدوده درخواست دهنده
- پخش آهنگ مخصوص جمع آوری پسماند از گوشی درخواست دهنده درصورت رسیدن راننده جمع آوری پسماند به محل درخواست دهنده
- اعلام رویدادهای سامانه از طریق ناتیفیکیشن به مخاطبین و کاربران اپلیکیشن پسماند آنلاین
- امکان مشاهده موقعیت مکانی کاربر درخواست دهنده و یا رانندگان جمع آوری کننده پسماند در نقشه
- امکان مشاهده اطلاعات خودرو و تصویر راننده منتخب جهت جمع آوری پسماند
- قابلیت تعیین امتیازهای تشویقی به شهروندان بر اساس معرفی سامانه، شرکت در نظرسنجی ها، عضویت در سامانه و ...
- امکان مدیریت و اصلاح پارامترهای ارزیابی رانندگان توسط مدیران سامانه
- امکان مدیریت و نظارت بر فعالیتهای رانندگان و مشاهده مسیرهای فعالیت آنها
- ایجاد گزارشات کامل و کاربردی از تمامی فعالیتهای سامانه


از مهمترین مشتریان و مخاطبان این سامانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- شرکت مدیریت پسماند شهرداریهای شاهین شهر، خمینی شهر، گز و برخوار و ....
- شرکت مدیریت پسماند پاک راستین سپهر
- شرکت مدیریت پسماند بازیافت پرواز
- شرکت مدیریت پسماند ندای نسیم شمال
این سامانه هم اکنون در سه استان اصفهان، تهران ، مازندران و در مجموع در بیش از 30 شهر در این استانها فعال و درحال بهره برداری است


توانمندی‌های پدیدار


سامانه پردازان پدیدار
توسعه و مهندسی نرم‌افزار

گروه سامانه پردازان پدیدار از ابتدای شروع فعالیت، تمرکز بر روی تولید و توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری یکپارچه، سامانه‌های مدیریت دانش و پژوهش، مدیریت و کنترل پروژه ، سامانه‌های نظام پیشنهادات، مدیریت جلسات، مدیریت آزمونها، مدیریت همایشها و کنفرانسها، سامانه های فرآیند ساز و ... را در دستور کار خود قرار داده و با عنایت به الطاف حضرت حق در این زمینه موفق بوده است. اهم فعالیتهای این شرکت در حوزه توسعه و مهندسی نرم افزار در سرفصلهای ذیل می باشد:
• طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌های داده کاوی (Data mining)
• تجزیه و تحلیل، طراحی و پیاده سازی سامانه‌های نرم‌افزاری یکپارچه، سرویس گرا و تحت وب با استفاده از آخرین متدهای کدنویسی
• طراحی، پیاده‌سازی و توسعه سامانه‌های جامع اطلاعات مدیریت و پشتیبان تصمیم گیری با استفاده از موتورهای گرافیکی تحلیل
• طراحی،پیاده سازی و توسعه سامانه‌های معماری اطلاعاتی سازمانی با استفاده از به روزترین روشهای تدوین استراتژی‌های سازمانی
• تحلیل، طراحی و تولید انواع نرم‌افزارهای کاربردی مطابق با نیاز مشتری و استفاده از سامانه فزآیند ساز پدیدار جهت رسیدن به سامانه نرم افزاری منعطف و پویا
• تحلیل، طراحی و تولید پورتال‌های سازمانی جهت کاربرد در مراکز مختلف و ارائه روشهای اصولی جهت بالابردن تعداد بازدید کنندگان و استفاده از تکنیک های سئو برای بالا بردن امتیاز سایت در موتورهای جستجوی گوگل
سامانه پردازان پدیدار

طراحی سامانه‌های یکپارچه

گروه سامانه پردازان پدیدار با توجه به تجارب خود در پیاده‌سازی سامانه‌های یکپارچه و مبتنی بر وب در سازمانها و دانشگاههای مطرح کشور و وجود زیرساخت‌ها، سامانه‌های مدیریت فرآیند و فرآیندسازها و سامانه‌های نرم‌افزاری یکپارچه متناسب با نیازهای سازمانهای کشور راهکارهای متعددی جهت پیاده‌سازی سامانه‌های یکپارچه را در نظر دارد. هم اکنون سامانه یکپارچه مدیریت الکترونیکی(سیما) در دانشگاه‌ها و سازمانهای بزرگ کشور در حال بهره‌برداری است.

فناوری اطلاعات و ارتباطات

شرکت سامانه پردازان پدیدار در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت دارای تجارب و راهکاری ارزنده‌ای است. در این خصوص می‌توان به طراحی و پیاده سازی مراکز داده و سرورفارم، طراحی و پیاده‌سازی استانداردهای امنیت اطلاعات، طراحی و پیاده‌سازی الگوریتم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری رمزنگاری و رمزگشایی و ارائه راهکارهای متفاوت امنیت اطلاعات در شبکه های رایانه‌ای اشاره نمود.


brand

موتورهای گزارش ساز

موتورهای گزارش ساز متنی و گرافیکی پدیدار با استفاده از تکنولوژی وب سروی قابل اتصال به تمامی سامانه های موجود در سازمانهای دولتی و خصوصی بوده و قابلیت بسیاری در زمینه های تصمیم سازی برای مدیران و ایجاد سامانه های پشتیبان تصمیم گیری برقرار می سازد. قابلیت ترسیم هرگونه نمودارهای گرافیکی در ابعاد مختلف فراهم است و خروجی تمامی گزارشات متنی قابل تبدیل به فایلهای اکسل، pdf,png,jpg,doc,docx و سایر فرمتهای کاربردی موجود می باشد. این سامانه قابلیت ایجاد داشبوردهای گرافیکی کاملا حرفه‌ای در دفاتر مدیران ارشد و تصمیم‌گیران سازمانها را داراست.

تیکتینگ و پشتیبانی

سامانه‌های نرم‌افزاری تیکتینگ و پشتیبانی گروه سامانه پردازان پدیدار، همواره آماده پاسخگویی به سئوالات و مشکلات راهبران سیستم‌هاست. این مرکز در لایه های فنی و تخصصی هر محصول، نیازهای کاربران را شناسایی و رفع می‌کند. موارد ارجاعی لایه‌های مختلف در کمترین زمان ممکن با استفاده از سامانه‌های نرم‌افزاری پشتیبانی و با اطلاع‌رسانی نحوه پیشبرد هر مورد به سئوال‌کننده پیگیری می‌شوند. سامانه تیکتینگ پدیدار راهگشای تمامی سازمان‌هایی است که در راستای شفاف سازی و تسریع رویه‌های پاسخگویی به مشکلات و ابهامات ارباب رجوع هستند

misc

مدیریت فرآیندها و فرآیند ساز پدیدار

یکی از اهداف سامانه مدیریت فرآیند کسب و کار پدیدار تحقق ایده تولید سامانه‌های سازمانی بدون کد نویسی است. این امکان سازمانها را قادر می‌سازد که با کمک نیروهای بومی خود اقدام به تولید سامانه‌های اطلاعاتی خود نمایند. گروه سامانه پردازان پدیدار با استفاده از سامانه مدیریت فرآیندهای کسب و کار خود توانسته است به بسیاری از دانشگاهها و سازمانهای کشور در الکترونیکی و مکانیزه نمودن فرآیندهای خود کمک کند.

خرید و فروش سخت‌افزار

گروه سامانه پردازان پدیدار با توجه به نیاز مشتریان خود به تجهیزات سخت‌افزاری متناسب با سامانه‌های ارائه شده، اقدام به ارائه تجهیزات سخت‌افزاری در این زمینه می نماید. هم اکنون سخت افزارهایی نظیر سرورهای HP و سوئیچ های سیسکو از تجهیزات قابل ارائه است. همچنین GSM مودمهای صنعتی در مدلهای تک پورت، چهار پورت، 16 پورت،32 پورت و 64 پورت با برندهای Wavecom,Tatung,Ziemens قابل ارائه است.

با ما پدیدار باشید

info@padidaar.com

تهران : تهران - خیابان پاسداران -گلستان ششم- پلاک 54 - واحد 20 تلفن: 09124733074 و 09121735188 - تلفکس 22767930

اصفهان : شاهین شهر - بلوار مدرس - نبش فرعی سوم شمالی - ساختمان یاس2 - واحد یک تلفن: 09133120450 - تلفکس : 45329801-031

www.padidaar.ir , www.padidaar.com , Email:info@padidaar.com